Kredyty ogłoszenia- portal ogłoszeniowy

Kredyty-ogłoszenia.pl- portal do zamieszczania ogłoszeń przez osoby ubiegające się o pożyczkę lub kredyt, pośredników lub udzielających pożyczek. Dodając ogłoszenie akceptujesz zasady regulaminu. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić formularz po kliknięciu na link "Dodaj ogłoszenie za darmo".

Regulamin

Podstawowe zasady

Osoba umieszczająca ogłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie podanych danych oraz zgadza się na otrzymywanie marketingowych komunikatów lub informacji. Autor ogłoszenia ponosi pełną odpowiedzialność za swoje ogłoszenie, administrator portalu pożyczki ogłoszenia zastrzega sobie prawo do częściowej zmieniany terści ogłoszenia lub jego usunięcia. Administrator webu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń. Na portalu sa surowo zakazane jakiekolwiek groźby, przekleństwa i inne podobne praktyki. Surowo zakazane jest umieszczanie na portalu zdjęć, wpisów nie związanych z tematyką portalu, ogłoszeń o identycznej treści. W ciągu jednego dnia można dodać tylko jedno ogłoszenie o takiej samej treści i ogłoszeń dłuższych niż 10 linijek tekstu. Na portalu kredyty-ogloszenia.pl dozwolone są jedynie wpisy o charatkerze oferty i zapytania o usługi finansowe jakimi są różne rodzaje pożyczek. Wpisy zawierające błedy ortograficzne będa naychmiast usuwane. Zabronione są wszelkiego rodzaju dyskusje na temat ogłoszeń,portal kredyty-ogloszenia.pl nie jest to forum!!!\nPytania do administratora porszę kierować na adres: admin@kredyty-ogloszenia.pl. Zakazane jest podszywanie się pod administartora i umieszczanie wiadomości do niego jako ogłoszenia na portalu!
Takie samo ogłoszenie można dodać tylko raz w tygodniu, powtarzanie ogłoszenia z tą samą treścią będzie traktowane, jako spam. Zasada ta nie obowiązuje w przypadku, jeśli macie więcej różnych ofert.

Wasze ogłoszenia piszcie ze znakami diakrytycznymi (kropki, kreski), nie wolno używać WIELKICH LITER i następujących po sobie kilku znaków jak np.: !!!???….

Zasady dla opcji „szukam”

W przypadku opcji „szukam” nie musicie podpisywać się pełnym imieniem i nazwiskiem, wystarczy tylko Wasze imię, obowiązkowe jest jedynie podanie adresu e-mail, który jest ważny przy edycji lub usunięciu ogłoszenia.

Zasady dla opcji „oferuję”

Z powodu wzrostu liczby oszustw kredytowych, zostaliśmy zmuszeni zaostrzyć zasady dla ofert pożyczek. Trzymajcie się następujących zasad:
Ofertę musicie podpisać pełnym imieniem lub nazwiskiem oraz nazwą firmy, np.: Jan Nowak, Firma z o.o.

Zakazuje się reklamować:

• Pożyczek z wcześniejszymi zaliczkami
• Pożyczek z dzwonieniem na płatne linie telefoniczne
• Sms pożyczek (sms opłaty)
• Ofert na oddłużenie od podejrzanych firm
• Ofert polecających nieuczciwe kredyty

Odmowa umieszczenia ogłoszenia bez podania przyczyny

Z powodu dużej liczby oszukańczych reklam, zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji ogłoszenia bez podania przyczyny. Ochronimy w ten sposób zarówno czytelników poszukujących poważnych ofert, jak i wszystkich uczciwych reklamodawców.

Kary za łamanie przepisów

Jeśli Wasze ogłoszenie złamie jakąś z zasad naszego portalu lub prawo obowiązujące w Polsce, zostanie odrzucone lub usunięte.

Przy systematycznym łamaniu zasad usuniemy wszystkie Wasze ogłoszenia i zablokujemy adres IP na odstęp na tą stronę internetową.

Copyright (c) 2011 - 2021 Kredyty ogłoszenia- portal ogłoszeniowy | Regulamin | Wymiana linków | Mapa strony | Moderowany katalog stron

Wskaźnik PageRank | Katalog Stron Internetowych F-MEDIA | Matematyka korepetycje